Обговорення проектів освітніх програм Фінанси і кредит 2020 р. першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів

27 квітня 2020 р. у змішаному форматі відбулося засідання кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету, одним із питань якого було обговорення змісту проектів освітніх програм Фінанси і кредит 2020 р. першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів підготовки. До участі у засіданні кафедри було запрошено стейкхолдерів:

• д.е.н., професора, завідувача кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету Р. Манна;
  • д.е.н., професора, завідувача кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Черкаського державного технологічного університету О. Фінагіну;
  • директора філії Черкаського ГРУ АТ КБ «ПриватБанк», к.е.н. В. Шуршина;
  • керівника УПО Держаудитслужби Т. Велько;
  • директора Департаменту фінансової політики ЧМР Т. Харенко;
  • здобувача вищої освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня А. Осяна;
  • здобувача вищої освіти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня В. Гелевері;
  • здобувача вищої освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня А. Погорілої;
  • здобувача вищої освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня К. Куц;
  • здобувача вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня А. Мороз.

Під час обговорення було визначено, що компетентності та програмні результати навчання, які мають отримати здобувачі вищої освіти за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнем підготовки освітньої програми Фінанси і кредит 2020 р., які відображені в проекті, змін і доповнень не потребують.

Дякуємо всім учасникам за конструктивне обговорення та приємне спілкування!