Семінар «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків»

Кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету висловлює щиру подяку Директорові Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Віталію Ваврищуку за надану можливість отримати неоціненний практичний і теоретичний досвід на семінарі «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків» 17-18 жовтня 2019 р. Дякуємо Вам та Вашим співробітникам, зокрема, Мирославу Тарнавському, Первін Дадашовій, Олені Тригуб, за відкритість, прозорість, доступність і зрозумілість у донесенні інформації, за зустрічі з цікавими людьми, професіоналами своєї справи (зокрема Романом Шпеком), за неймовірну екскурсію на Банкнотно-монетний двір та, загалом, за той високий рівень комунікації, який ми, викладачі, отримуємо від Вас упродовж трьох років.

Окремо тішимося знайомству з чудовими людьми Мирославою Кузнецовою та Андрієм Даниленком, які провели неймовірну роботу щодо організації семінару, гостинно нас зустріли та супроводжували на всіх етапах його підготовки і проведення, які приділили кожному з нас належну увагу і підтримку. Бажаємо Вам успіхів та очікуємо на подальшу співпрацю!