Eurosession

26 березня 2019 року в Черкаському державному технологічному університеті Представництвом ЄС в Черкаській області організовано гру «Eurosession» на тему Європейського Союзу для школярів та активної молоді Черкащини. Мета гри – в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу.

На заході із вітальними словами виступили: заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Бакланова Марина Леонідівна, ректор університету Григор Олег Олександрович, завідувач кафедри фінансів Гончаренко Ірина Георгіївна та представники Європейського Союзу.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу, вважаємо, це дозволить покращити інтелектуальні навички молоді та відчути командний дух!!!

Будуємо Європу разом!!!