28 лютого 2019 року в Черкаському державному технологічному університеті відбувся Круглий стіл “Смарт-спеціалізація: співпраця науки, бізнесу, влади та громадськості”

Захід ініційовано Черкаською обласною державною адміністрацією з метою залучення науковців регіону до пілотного проекту ЄС з упровадження Smart-спеціалізації в Черкаській області: визначення унікальності та конкурентних переваг регіону через підприємництво, інновації, інвестиції, промисловість та науку.

Брали участь в обговоренні проблематики круглого столу: Український інститут міжнародної політики, Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА, Черкаський державний технологічний університет, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Черкаський державний бізнес-коледж, Черкаський інститут ДВНЗ “Університет банківської справи”, Східноєвпропейський університет економіки та менеджменту, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини Уманський національний університет садівництва та інші.

Дякуємо організаторам та учасникам Круглого столу! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!!!