25 років ФЕУ!

Викладачі кафедри фінансів та студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма «Фінанси і кредит») долучилися до святкових заходів з нагоди 25-річчя Факультету економіки та управління, які відбулися 29 листопада 2018 р. у Черкаському державному технологічному університеті.

В межах святкових заходів відбувся Регіональний Форум «Досягаємо Цілей Сталого Розвитку ООН в Черкаській області разом» та Круглий стіл «Економічна освіта в ЧДТУ – запорука професійного успіху».

Учасники Форуму ознайомилися з Програмою розвитку ООН в Україні та Проектом ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSE).

Проведено Квест «Цілі сталого розвитку», учасники інтерактивних заходів отримали заохочувальні призи.

На святкові заходи було запрошено випускників факультету, зокрема кафедри фінансів, колеги та студенти з інших навчальних закладів Черкащини.

Підсумком святкування стали урочистості та святковий концерт.

Вітаємо колег та студентів Факультету економіки та управління зі святом і бажаємо подальшого процвітання!