Вітання учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

18-20 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України». В Олімпіаді прийняли участь студенти кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету Базіль Анастасія – студентка 5 курсу та Ковальова Оксана – студентка 4 курсу. За результатами участі в Олімпіаді, Базіль Анастасія була відзначена Дипломом «За відмінне знання фіскальної теорії».

Вітаємо учасників і дякуємо організаторам заходу за можливість прийняти участь в Олімпіаді, за чудові враження та комфортну атмосферу!!!