Будуємо майбутнє сектору малих і середніх підприємств шляхом навчання лідерів бізнес-об’єднань. Презентація освітнього проекту

25 жовтня 2017 р. у Києво-Могилянській Бізнес Школі відбулася презентація результатів інноваційної пілотної навчальної програми для лідерів бізнес-об’єднань МСП, розробленої ПРООН в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань.

Учасниками заходу були представники міжнародних організацій та дипломатичних установ, Уряду України, ВНЗ та бізнес-шкіл, асоціацій бізнесу, громадських організацій.

Також на цьому заході була присутня представник кафедри фінансів ЧДТУ. На презентації панувала атмосфера успіху, яка надала учасникам бажання творити та натхнення працювати, розвиватися, самореалізовуватися, крокувати вперед.

Дякуємо організаторам за надану можливість долучитися до справжніх лідерів!